İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize sağlıklı, huzur içinde geçirecekleri bir ara tatil diliyorum ”dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,Belediye olarak her daim eğitime destek olmaya devam edeceklerini belirterek şunları kaydetti:

“eğitim-öğretim yılının ilk döneminin bir (1) haftalık ara tatiline geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz girmiş bulunmaktadır.

Sevgili öğrenciler ve değerli öğretmenlerimiz gayretleriniz ve fedakârlıklarınızdan dolayı sizi bir kez daha tebrik ediyor, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ara tatil geçirmenizi temenni ediyorum.

HER DAİM YANINIZDAYIZ

Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin azim ve gayretlerinin devamını temenni ederken, her bir öğrencimizin başarısıyla ilçemizin ve ülkemizin kalkınacağını ve her öğrencimizin ilçemizin ve ülkemizin güvencesi olduğunu altını çizerek belirtmek istiyorum.

Sevgili öğrenciler ve muhterem öğretmenler, gayretleriniz ve fedakârlıklarınızdan dolayı sizi bir kez daha tebrik ediyor, huzur ve mutlulukla dolu bir ara tatil geçirmenizi temenni ediyorum.”

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir