Duduoğlu, İskenderun’da toplumsal çeşitliliği ve katılımcı bir yönetimi vaat ediyor!

Alevi Kültürünü Araştırma Derneği (AKAD) ve İskenderun Cemevi’ni  ziyaret etti. CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu, ziyaretlerinde toplumsal çeşitliliği ve hoşgörüyü vurgulayan mesajlar verdi. Duduoğlu, “İskenderun’da toplumsal çeşitliliği olan ve katılımcı bir yönetim anlayışını çok önemlidir.” dedi.

 

CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu, “Farklı inanç ve kültürler inanç ve kültür zenginliğidir. İskenderun’da toplumsal çeşitliliği olan ve katılımcı bir yönetim anlayışını çok önemlidir. Bu kenti yönetmeye geldiğimizde hep birlikte kenti yöneteceğiz. Yaşadığımız deprem ile çok canlarımızı yitirdik. Acımız tarif edilemez. Bu acı ve hüzünlü dönemi dayanışmayla, omuz omuza vererek atlatacağız. Bu kenti ortak akılla yöneteceğiz. Eşitlik, adalet ve hoşgörü temalarına odaklanarak toplumumuzun her kesimini kucaklayacak bir yönetim ile geliyoruz.” Diye konuştu.

CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu’na bu ziyarette Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Nihat Matkap, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Derin, yönetimi, kadın ve gençlik kolları ile Meclis üyesi adayları eşlik ettiler.

AKAD, İskenderun Cemevi, İnsan Hakları Derneği Eş Bakanları ve yöneticileri CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu’nun ziyaretinde ortak görüşte buluştuklarını ifade ederek Duduoğlu’na başarılar dilediler.