Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Antakya’da konuştu:
İKTİDAR, SİYASİ AHLAK YASASINI ENGELLİYOR!

Gelecek Partisi Genel Başkanı, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, dün Partisinin Hatay İl Kongresi için geldiği Antakya’da yaptığı konuşmasında AK Parti ile MHP’yi, Siyasi Ahlak Yasası’nı çıkarmamakla, çıkartılmasını engellemekle suçladı.
Davutoğlu, Hatay İl Kongresi’ndeki konuşmasında, “Hatay, Gelecek Partisi siyasi felsefesinin en iyi anlatılacağı yerdir” diyerek, Hatay’dan övgüyle söz etti.
MHP lideri Devlet Bahçeli’nin, 3 haftadır Siyasi Ahlak Yasası’nı ağzına alamadığını da hatırlatan Davutoğlu, “Milyon dolarlarla maaş alanlar, yolsuzluk yapanlara karşı savaş açtığım için beni istemediler. Bunların siyasette yolsuzlukla mücadele etme gibi dertleri yok. Çünkü onlar, yolsuzlukların içindedirler” dedi.
Antakya HATMEK Salonu’ndaki Gelecek Partisi İl Kongresi’ndeki konuşması, “Gelecek bizim, gidecek onlar” ile “Umudun adı Gelecek Parti, Umudun adı Ahmet Davutoğlu’dur” sloganlarıyla kesilen Ahmet Davutoğlu, iktidarın, personel alımında her türlü ayrımı yaptığını, yandaşların işe alındığını, hakkı olanların ise alınmadığının altını çizerek, “Bizim iktidarımızda mülakat gidecek, liyakat gelecek” dedi ve Gelecek Partisi iktidarında muhabbet neslini bu ülkenin başına getireceklerini, herkesi kucaklayacaklarının altını çizdi.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir