“GÜNEY ATEŞ REFRAKTER VE METALURJİ”
ISRS’2021 ULUSLARARASI HADDE SEMPOZYUMU 23-24 Eylül 2021 tarihleri arasında İskenderun da gerçekleştirildi.

METEM tarafından bu sene ilk kez organize edilen “Uluslararası Hadde Sempozyumu” sergisiyle birlikte, 23-24 Eylül 2021 tarihleri arasında Türkiye Demir-Çelik sektörünün kalbi İskenderun Anemon Hotelde düzenlendi.

En son, 7.si 2019 yılında İzmir’de düzenlenen EFRS-Demir-Çelik Sempozyumu katılımcılarının uzun süredir dile getirdiği taleplerin başında yer alan Hadde konularının daha detaylı ele alınması hususundaki bir açığı kapatmak amacıyla dizayn edilen ISRS-Uluslararası Hadde Sempozyumu; sektörün ekonomik, teknolojik ve bilimsel alanlarda irdelenmesini, yeni gelişmelerin tüm kademelerdeki katılımcılarla paylaşılmasını ve Türkiye’nin bu alanda dünyadaki yeri ve geleceği için vizyoner bir yaklaşım oluşturulmasını sağlamak amacıyla, kapsam çerçevesindeki beklentilere uygun olarak, iki gün boyunca, arzu eden tüm yerel, yabancı ve uluslararası şirketlerin, katılımcılara ürün ve servislerini tanıtabilmelerine yardımcı olan “ISRS’2021 ULUSLARARASI HADDE SEMPOZYUM’un parlayan yıldızı demir-çelik sektöründe adından sıkça söz ettiren ve yaklaşık 4 yıldır Payas ilçemizde İskenderun’un genç İş Adamlarından Çağatay KARAMANOĞLU sahipliğinde GÜNEY ATEŞ REFRAKTER VE METALURJİ firması oldu.

Hatay ve Osmaniye bölgelerinde Isıya Dayanıklı Monolitik Refrakter üreten tek firma olmaları ile de sempozyumda yoğun ilgi gören GÜNEY ATEŞ REFRAKTER firması sahibi Genç İş Adamı Çağatay KARAMANOĞLU gördükleri ilgiden memnuniyetini dile getirirken aynı zamanda ithal ettikleri ve satışını gerçekleştirdikleri seramik izolasyon malzemeleri, Ateş Tuğlaları ve Anker Gruplarının dışında Monolitik Refrakter (Ateş Betonu) üretiminde aylık 500 ton üretimden 1 sene içinde 750 tona çıkmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Bizlerde, Seramik Mühendisi ve Güney Ateş Refrakter ve Metalurji San. Tic. Ltd. Şti Sahibi İskenderun’un Genç ve dinamik iş insanı Çağatay KARAMANOĞLU’na sektörde başarılar diler hedeflerine biran önce ulaşmalarını temenni ediyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir