İTSO Başkanı Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Yeter Şehidimiz Bican Kapılay’ın Ruhuna Düzenlenen Mevlid-i Şerif’e katıldı

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, Şehidimiz Bican Kapılay’ın Modernevler mahallesinde evinin önünde ruhuna Düzenlenen Mevlid-i Şerif’e katıldı.
Geçtiğimiz günlerde, Kuzey Irak’ta sürdürülen Pençe-Kilit operasyonunda şehit düşen P. Uzm. Çvş. Bican Kapılay için baba evi önünde Mevlid-i Şerif okutuldu.
Kuzey Irak Bölgesinde icra edilen Pençe Kilit Harekâtında Meluni Dağı kırsalında bölücü terörist unsurlar ile çıkan çatışma sonucunda yaralanan P. Uzm. Çvş. Bican Kapılay yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuş ve cenazesi memleketi İskenderun’da dualarla toprağa verilmişti.
Operasyonda şehit düşen P. Uzm. Çvş. Bican Kapılay için baba evi önünde Mevlid-i Şerif okutuldu. Yoğun katılımla gerçekleşen Mevlid-i Şerif’e İskenderun eski Kaymakamı İskender Yönden, Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İskenderun Müftüsü Osman Şekerci, İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, askeri ve sivil erkan, iskenderunsporlu futbolcular ile İskenderun halkı katıldı.
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, Şehit Bican Kapılay’ın aile yakınlarına okunan mevlid-i şerif sonrası baş sağlığında bulunarak taziyelerini iletti.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir